Четверг, 28.03.2024, 20:14
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Стягнення аліментів у твердій грошовій сумі - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » семейное » Стягнення аліментів у твердій грошовій сумі (Зразок позовної заяви)
Стягнення аліментів у твердій грошовій сумі
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 14:22 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ______________ суду
_________________області

Позивач: Говорова Світлана Денисівна,
1959 року народження, яка проживає за адресою:
вул. Миру, буд. 95, кв. 44, м. ______________
______________ обл., поштовий індекс _____

Відповідач: Говоров Віктор Максимович,
1957 року народження, уродженець м. ______________
______________обл., зареєстрований за адресою:
вул. Миру, буд. 95, кв. 44, м. ______________
______________ обл., поштовий індекс _____,
місце проживання та роботи невідомо

Позовна заява
про стягнення аліментів у твердій грошовій сумі

12 вересня 1986 року я уклала шлюб з Говоровим Віктором Максимовичем, який ми зареєстрували у відділі реєстрації актів цивільного стану ______________ міськвиконкому.
Від шлюбу ми маємо двох дітей - дочку Говорову Надію Вікторівну, 12 жовтня 1987 року народження, і сина Говорова Валентина Вікторовича, 17 квітня 1990 року народження, які проживають разом зі мною, навчаються у загальноосвітній школі №2 м. ______________ і перебувають на моєму утриманні.
Останні шість місяців я ніде не працюю і не маю доходу.
Відповідач неофіційно працює на будівництві приватних дач у Московській області, де отримує нерегулярний і мінливий дохід, який повністю витрачає на свої потреби.
Матеріальну допомогу на утримання дітей Говоров В.М. мені не надає, хоча у відповідності із ст. 180 Сімейного кодексу України зобов’язаний надавати.
У зв’язку з цим я пропоную стягувати з нього аліменти на мою користь у твердій грошовій сумі, по 75 гр. на кожну дитину щомісяця.
Аліменти він нікому не платить.
Місце перебування і роботи Говорова В.М. мені невідомо, у зв’язку з чим необхідно оголосити його розшук.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. 180, ч. 3 ст. 181, ст. 182, ч. 1 ст. 184, ч. 1 ст. 191 СК України, керуючись ст. 78 ЦПК України

прошу:

1. Стягувати з Говорова Віктора Максимовича, 1957 року народження, уродженця м. ______________ ______________ області, аліменти на мою користь на утримання дочки Говорової Надії Вікторівни, 12 жовтня 1987 року народження, і сина Говорова Валентина Вікторовича, 17 квітня 1990 року народження у твердій грошовій сумі по 75 гр. на кожну дитину щомісяця, починаючи стягувати від дня пред’явлення позову до суду і до досягнення дітьми повноліття.
2. Оголосити розшук відповідача.

Додатки:

1. Дві копії свідоцтва про укладення шлюбу.
2. Дві копії свідоцтва про народження Говорова В.В.
3. Дві копії свідоцтва про народження Говорової Н.В.
4. Довідка з місця проживання.
5. Копія довідки з місця проживання.
6. Копія позовної заяви.

"____" ___________200__ р. _________________Говорова С.Д.

 
Образцы документов » Документы » семейное » Стягнення аліментів у твердій грошовій сумі (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz