Пятница, 29.03.2024, 11:34
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Зменшення розміру аліментів - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » семейное » Зменшення розміру аліментів (Зразок позовної заяви)
Зменшення розміру аліментів
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 14:05 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ______________ міськрайонного суду
_________________області

Позивач: Деркач Сергій Петрович,
який проживає за адресою: вул. Джамбула, буд. 89,
кв. 73, м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Відповідач: Деркач Людмила Михайлівна,
яка проживає за адресою: вул. Леніна, буд. 89, кв. 8,
м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Ціна позову: 500 гр.

Позовна заява
про зменшення розміру аліментів

7 жовтня 1985 року я уклав шлюб з Деркач Людмилою Михайлівною, який ми зареєстрували у відділі реєстрації актів цивільного стану ______________ міськвиконкому ______________області, і прожив з нею до 4 серпня 1995 року, після чого ми розлучилися.
Від шлюбу з нею я маю дочку - Деркач Зінаїду Сергіївну, 6 грудня 1990 року народження, яка після розлучення залишилася проживати разом з відповідачкою.
На підставі рішення ______________ міського суду ______________області від 10 листопада 1995 року я виплачую на користь Деркач Л.М. аліменти на утримання дочки у розмірі ¼ частки з усіх видів свого заробітку (доходу).
20 березня 1996 року я уклав шлюб з Деркач Тетяною Іванівною і прожив з нею до 2 квітня 2003 року, після чого ми розлучилися.
Від шлюбу з нею я маю двох дітей - дочку Деркач Наталію Сергіївну, 12 жовтня 1997 року народження, і сина Деркач Віталія Сергійовича, 7 квітня 1999 року народження, на утримання яких на підставі рішення ______________ міського суду ______________області від 17 червня 2003 року я виплачую на користь Деркач Т.І. аліменти у розмірі 1/3 частки з усіх видів свого заробітку (доходу).
Загальний розмір аліментів, який стягується з мене на користь Деркач Людмили Михайлівни і Деркач Тетяни Іванівни, перевищує половину моєї заробітної плати, що ставить мене у скрутне матеріальне становище, оскільки в останній час я хворію і потребую постійного лікування, що підтверджується доданою до заяви довідкою лікаря та іншими документами.
На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1 ст. 192 СК України

прошу:

зменшити розмір аліментів, які стягуються з мене на підставі рішення ______________ міського суду ______________області від 10 листопада 1995 року на користь Деркач Людмили Михайлівни на утримання дочки Деркач Зінаїди Сергіївни, 6 грудня 1990 року народження, з 1/4 частки до 1/6 частки з усіх видів мого заробітку (доходу), але не менше одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян щомісяця.

Додатки:

1. Дві копії рішення суду від 10 листопада 1995 р.
2. Дві копії рішення суду від 17 червня 2003 року
3. Дві копії свідоцтва про народження Деркач З.С.
4. Довідка про заробітну плату.
5. Копія довідки про заробітну плату.
6. Довідка лікаря.
7. Копія довідки лікаря.
8. Квитанція про сплату судового збору.
9. Копія квитанції про сплату судового збору.
10. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
11. Копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
12. Копія позовної заяви.

"____"____________200__ р. ________________Деркач Л.М.

 
Образцы документов » Документы » семейное » Зменшення розміру аліментів (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz