Пятница, 29.03.2024, 15:00
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Зміна формулювання причини звільнення... - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » трудовое » Зміна формулювання причини звільнення... (Зразок позовної заяви)
Зміна формулювання причини звільнення...
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 13:38 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До _____________ міськрайонного суду
_____________ області

Позивач: Семенуха Олег Іванович,
який проживає за адресою: вул. Миру, буд. 11-а, кв. 19,
м. _____________ _____________обл.,
поштовий індекс _____

Відповідач: Приватне підприємство „Десна”
вул. Парижської Комуни, буд. 113, м. _____________
_____________обл., поштовий індекс _____

Ціна позову: 353 гр. 44 коп.

Позовна заява
про зміну формулювання причини звільнення, дати звільнення
і стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу

12 січня 2003 року мене прийняли на роботу оператором АЗС у приватне підприємство „Десна” м. _____________.
13 травня 2005 року я подав заяву про звільнення з роботи за власним бажанням, ст. 38 КЗпП України.
За день до звільнення директор підприємства попросив мене не залишати роботу, поки він не знайде на моє місце іншого працівника.
Однак я відмовився, оскільки мав намір працевлаштуватись на іншу роботу.
У зв’язку з цим, 30 травня 2005 року він звільнив мене з роботи за прогул без поважних причин, п. 4 ст. 40 КЗпП України і вніс в мою трудову книжку відповідний запис.
Вважаю формулювання причини звільнення мене з роботи неправильним, оскільки у відповідності з ч. 1 ст. 38 КЗпП України я мав право розірвати трудовий договір, укладений з відповідачем, попередивши його письмово за два тижні, і він зобов’язаний був звільнити мене з роботи за власним бажанням.
Неправильне формулювання причин звільнення в моїй трудовій книжці стало перешкодою для мого працевлаштування на іншу роботу, у зв’язку з чим я маю право на виплату середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
На день пред’явлення позову до суду я перебував у вимушеному прогулі 16 днів, з 30 травня 2005 року по 20 червня 2005 року. За цей час відповідач зобв’язаний виплатити на мою користь заробітну плату в сумі 353 гр. 44 коп. ( 950 гр. / фактична заробітна плата за останні два місяці роботи / : 43 дні / кількість фактично відпрацьованих робочих днів за два останні місяці роботи / = 22 гр. 09 коп. / розмір середньоденної заробітної плати / х 16 днів / кількість днів вимушеного прогулу / ). Свої вимоги у зазначеній частині я збільшу на день розгляду справи в суді.
У відповідності з п. 1 ч. 1 ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України „Про державне мито” робітники і службовці звільняються від сплати судового збору за позовами, що випливають з трудових правовідносин.
Крім доданих документів, зазначені мною обставини зможуть підтвердити Чещевой А.В., та Радужна В.В.
На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1 ст. 38, п. 2 ч. 1 ст. 232, ч. 2, 3 ст. 235 КЗпП України, керуючись ч. 1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130, п. 2 ч. 1 ст. 367 ЦПК України

прошу:

1. Змінити формулювання причин звільнення мене з роботи з приватного підприємства „Десна” із „звільнений за прогул без поважних причин, п. 4 ст. 40 КЗпП України ” на „звільнений за власним бажанням, ст. 38 КЗпП України”, і дату звільнення з „30 травня 2005 року” на день вирішення справи в суді.
2. Стягнути з приватного підприємства „Десна” на мою користь заробітну плату за час вимушеного прогулу в сумі 353 гр. 44 коп.
3. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати.
4. Допустити негайне виконання рішення суду в частині стягнення заробітної плати, але не більше чим за один місяць.
5. Під час попереднього судового засідання вирішити питання про виклик до суду свідків:
- Чещевого Артема Володимировича, який проживає за адресою: вул. Дзержинського, буд. 9-а, кв. 34, м. _____________ _____________обл.,
- Радужної Валентини Василівни, яка проживає за адресою: вул. Онупрієнка, буд. 9, кв. 247, м. _____________ _____________ обл.

Додатки:

1. Копія наказу про прийняття на роботу.
2. Копія наказу про звільнення з роботи.
3. Довідка про середній заробіток.
4. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
5. Копії позовних заяв.

„____”___________200__ р. _____________Семенуха Р.І.

 
Образцы документов » Документы » трудовое » Зміна формулювання причини звільнення... (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz