Пятница, 29.03.2024, 09:52
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Розірвання договору купівлі-продажу - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Розірвання договору купівлі-продажу (Зразок позовної заяви)
Розірвання договору купівлі-продажу
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 13:16 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ___________ міськрайонного суду
___________області

Позивач: Волощук Тетяна Антонівна,
яка проживає за адресою: вул. Леніна, буд. 45, кв. 34, м. ___________ ___________ обл., поштовий індекс _____

Відповідач: Приватний підприємець
Малишев Артем Артурович,
який проживає за адресою, вул. Дзержинського, буд. 14,
кв. 27, м. ___________ __________обл.,
поштовий індекс _____

Ціна позову: 150 гр.

Позовна заява
про розірвання договору купівлі-продажу,
стягнення сплаченої за товар грошової суми
та відшкодування моральної шкоди

14 березня 2005 року я купила в магазині „Взуття” по вул. К. Маркса, буд. 45 у м. ___________ ___________ області, який належить приватному підприємцю Малишеву Артему Артуровичу, шкіряні жіночі туфлі чорного коліру, вартістю 150 гривень.
На підтвердження договору купівлі-продажу продавець видав мені товарний чек у якому зазначив гарантійний строк їх експлуатації тривалістю в один місяць.
27 березня 2005 року, під час повернення з роботи до дому, підошва на одному із куплених мною туфель тріснула, і вони стали непридатними для використання.
У зв’язку з цим я звернулася до відповідача і попросила прийняти від мене неякісний товар, а мені повернути сплачені гроші. Однак він відмовився.
Вважаю його дії незаконними з наступних підстав.
У відповідності з п. 4 ч. 1 ст. 708 Цивільного кодексу України у разі виявлення покупцем протягом гарантійного строку недоліків, не застережених продавцем, покупець має право відмовитися від договору і вимагати повернення сплаченої за товар грошової суми, а продавець згідно з ч. 3 ст. 14 Закону України „Про захист прав споживачів” зобов’язаний прийняти товар неналежної якості у споживача і задовольнити його вимоги.
Незаконними діями відповідача мені було завдано моральну шкоду, яку я оцінюю в 500 гр. Вона полягає у душевних стражданнях, яких я зазнала внаслідок порушення моїх прав.
У відповідності із ст. 24 Закону України „Про захист прав споживачів” споживачі звільняються від сплати судового збору за позовами, що пов’язані з порушенням їх прав.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. ст. 16, 23, ч. 1, 2 ст. 698, п. 4 ч. 1 ст. 708, ч. 1 ст. 1167 ЦК України, ст. 3, п. „а” ч. 1, ч. 3 ст. 14, ст. 24 Закону України „Про захист прав споживачів”, керуючись ч. 1 ст. 88 ЦПК України

прошу:

1. Розірвати договір купівлі-продажу шкіряних туфель, укладений 14 березня 2005 року між мною і приватним підпрємцем Малишевим Артемом Артуровичем.
2. Стягнути з приватного підприємця Малишева А.А. на мою користь сплачені мною за туфлі гроші в сумі 150 гр.
3. Стягнути з відповідача на мою користь моральну шкоду в сумі 500 гр., завдану мені продажею товару неналежної якості.
4. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати.

Додатки:

1. Дві копії товарного чеку.
2. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
3. Копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
4. Копія позовної заяви.

„____”__________200__р. ___________Волощук Т.А.

 
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Розірвання договору купівлі-продажу (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz