Среда, 17.04.2024, 01:48
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Усунення недоліків в товарі, стягнення неустойки... - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Усунення недоліків в товарі, стягнення неустойки... (Зразок позовної заяви)
Усунення недоліків в товарі, стягнення неустойки...
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 13:09 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ___________міськрайонного суду
___________ області

Позивач: Ліфшіц Антон Володимирович,
який проживає за адресою: вул. Дзержинського, буд. 5,
кв. 37, м. ___________ ___________ обл.,
поштовий індекс _____

Відповідач: Товариство з обмеженою відповідальністю „Витязь”
вул. Депутатська, буд. 4, м. __________ __________ обл., поштовий індекс _____

Ціна позову: 1815 гр.

Позовна заява
про зобов’язання усунути недоліки в товарі, стягнення
неустойки та відшкодування моральної шкоди

27 грудня 2004 року я купив в магазині „Побуттехніка” по вул. Депутатській, буд. 4 у м. ___________, який належить ТОО „Витязь”, кольоровий телевізор „SAMSUNG”, вартістю 1650 гр.
Під час укладення договору купівлі-продажу продавець видав мені товарний чек і гарантував якісну роботу проданого телевізора протягом одного року.
15 лютого 2005 року куплений мною телевізор зламався.
У зв’язку з цим я звернувся до відповідача і попросив безоплатне усунути недоліки.
Він погодився зі мною, прийняв від мене телевізор і у відповідності з ч. 3 ст. 709 Цивільного кодексу України, ч. 7 ст. 14 Закону України „Про захист прав споживачів” зобов’язаний був протягом чотирнадцяти днів задовольнити мою вимогу.
Однак він цього своєчасно не зробив, у зв’язку з чим 29 лютого 2005 року я попросив йому надати мені на час ремонту інший телевізор, але він відмовився.
Згідно з ч. 5 ст. 709 Цивільного кодексу України, ч. 7 ст. 14 Закону України „Про захист прав споживачів” за кожний день прострочення продавцем усунення недоліків товару і надання у користування аналогічного товару продавець сплачує покупцеві неустойку в розмірі одного відсотка вартості товару .
На 15 червня 2005 р. сума неустойки, яку відповідач зобов’язаний сплатити на мою користь складає 1815 гр. (1650 гр. : 100% х 110 днів).
Незаконними діями відповідача мені було завдано моральну шкоду, яку я оцінюю в 1000 гр. Вона полягає у душевних стражданнях, яких я зазнав внаслідок порушення моїх прав і неможливістю перегляду улюблених передач.
У відповідності із ст. 24 Закону України „Про захист прав споживачів”, споживачі звільняються від сплати судового збору за позовами, що пов’язані з порушенням їх прав.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. ст. 16, 23, ч. 1, 2 ст. 698, п. 1 ч. 1 ст. 708, ч. 1, 3, 5 ст. 709, ч. 1 ст. 1167 ЦК України, ст. 3, п „б” ч. 1, ч. 2, 3, 7 ст. 14, ст. 24 Закону України „Про захист прав споживачів”,керуючись ч. 1 ст. 88 ЦПК України

прошу:

1. Зобов’язати ТОО „Витязь” безоплатно відремонтувати належний мені телевізор „SAMSUNG”.
2. Стягнути з відповідача на мою користь завдану мені моральну шкоду в сумі 1000 гр. і неустойку за прострочення виконання зобов’язання про безоплатне усунення недоліків і невиконання вимоги про надання на час ремонту іншого телвізора в сумі 1815 гр.
3. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати.

Додатки:

1. Дві копії товарного чеку.
2. Дві копії паспорту на телевізор і гарантійного талону.
3. Квитанція і копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
4. Копія позовної заяви.

„____”__________200__р. _____________Ліфшіц А.В.

 
shadravenДата: Воскресенье, 01.04.2012, 19:13 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
спасибо
 
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Усунення недоліків в товарі, стягнення неустойки... (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz