Четверг, 28.03.2024, 20:21
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Заміна товару неналежної якості та відшкодування шкоди - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Заміна товару неналежної якості та відшкодування шкоди (Зразок позовної заяви)
Заміна товару неналежної якості та відшкодування шкоди
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 13:05 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ______________ міськрайонного суду
_________________області

Позивач: Гармаш Григорій Петрович,
який проживає за адресою: вул. Марата, буд. 15, кв. 87,
м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Відповідач: Товариство з обмеженою відповідальністю „Бонус”
вул. К. Маркса, буд. 23, м. ______________
______________ обл., поштовий індекс _____

Ціна позову: 1815 гр.

Позовна заява
про заміну товару неналежної якості
та відшкодування моральної шкоди

19 січня 2005 року я купив в магазині „Молодіжний” по вул. К. Маркса, буд. 23 у м. ____________, який належить ТОВ „Бонус”, пральну машину „SAMSUNG”, вартістю 2400 гр.
Під час укладення договору купівлі-продажу продавець видав мені товарний чек і гарантував якісну роботу проданого товару протягом одного року.
Під час гарантійного строку експлуатації, 17 лютого 2004 року, куплена мною пральна машина зламалася.
У зв’язку з цим я звернувся до відповідача з вимогою про безоплатне усунення недоліків.
Він прийняв від мене пральну машину і в передбачений законом строк усунув несправність.
15.04.05 р. пральна машина знову зламалася і тоді я пред’явив відповідачу вимогу про її заміну на аналогічну належної якості.
Однак він відмовився, з чим я не згоден з наступних підстав.
У відповідності з п. 2 ч. 1 ст. 708, ч. 1, 2 ст. 709 Цивільного кодексу України, п „б” ч. 1, ч. 3, 4 ст. 14 Закону України „Про захист прав споживачів” у разі виявлення покупцем протягом гарантійного строку недоліків, не застережених продавцем покупець має право вимагати від продавця заміни товару на аналогічний товар належної якості. Продавець зобов’язаний прийняти товар неналежної якості від покупця і негайно задовольнити його вимоги про заміну товару, а в разі необхідності перевірки якості товару – протягом чотирнадцяти днів або, за домовленістю сторін, в інший строк.
Незаконними діями відповідача мені було завдано моральну шкоду, яку я оцінюю в 1000 гр. Вона полягає у душевних стражданнях, яких я зазнав внаслідок порушення моїх прав.
У відповідності із ст. 24 Закону України „Про захист прав споживачів” споживачі звільняються від сплати судового збору за позовами, що пов’язані з порушенням їх прав.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. ст. 16, 23, ч. 1, 2 ст. 698, п. 2 ч. 1 ст. 708, ч. 1, 2 ст. 709, ч. 1 ст. 1167 ЦК України, ст. 3, п „б” ч. 1, ч. 3, 4 ст. 14, ст. 24 Закону України „Про захист прав споживачів”,керуючись ч. 1 ст. 88 ЦПК України

прошу:

1. Зобов’язати ТОВ „Бонус” у чотирнадцятиденний строк замінити мені пральну машину„SAMSUNG” на аналогічну належної якості.
2. Стягнути з відповідача на мою користь завдану мені моральну шкоду в сумі 1000 гр.
3. Стягнути з відповідачу на мою користь судові витрати.

Додатки:

1. Дві копії товарного чеку.
2. Дві копії паспорту на пральну машинку.
3. Довідка майстерні про ремонт пральної машини.
4. Копія довідки майстерні про ремонт пральної машини.
5. Квитанція і копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
6. Копія позовної заяви.

„____”__________200__р. ___________Гармаш Г.П.

 
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Заміна товару неналежної якості та відшкодування шкоди (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz