Пятница, 29.03.2024, 10:39
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Відшкодування майнової шкоди, завданої малолітньою особою - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Відшкодування майнової шкоди, завданої малолітньою особою (Зразок позовної заяви)
Відшкодування майнової шкоди, завданої малолітньою особою
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 13:00 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ______________ міськрайонного суду
_________________області

Позивач: Коваленко Віктор Павлович,
який проживає за адресою: вул. Урицького, буд. 16,
м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____


Відповідачі: Тюлюнова Віра Петрівна,
яка проживає за адресою: вул. Робоча, буд. 4, кв. 2,
м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Тюлюнов Олег Іванович,
який проживає там же

Ціна позову: 2300 гр.

Позовна заява
про відшкодування майнової шкоди,
завданої малолітньою особою

2 січня 2005 року я вирішив з’їздити в гості до своїх батьків у м. Новгород-Сіверський Чернігівської області.
У вісім годин ранку я вигнав з гаража на вулицю належний мені автомобілі ЗАЗ-ДЕО, реєстраційний №23-45 СУ, і поставивши його біля свого будинку і закривши двері на замок пішов додому збирати речі.
Через п’ятнадцять хвилин я вийшов на вулицю і побачив, що мій автомобіль викрали.
У зв’язку з цим я звернувся до _____________ МРВ УМВС України у ____________ області із заявою про його розшук.
За фактом незаконного заволодіння моїм транспортним засобом була порушена кримінальна справа, під час розслідування якої було встановлено, що ним незаконно заволодів малолітній Тюлюнов Артем Олегович, 14 березня 1991 року народження.
Під час поїздки на моєму автомобілі він не впорався з керуванням і вдарився в дерево біля селища _______________ ______________ району ____________ області пошкодивши при цьому капот, радіатор, бампер, лобове скло і фари автомобіля. Попередня вартість його ремонту складає близько 2300 гр. Свої позовні вимоги у вказаній частині я уточню після проведення автотоварознавчої експертизи.
Батьки малолітнього Тюлюнова А.О. відмовилися добровільно відшкодувати заподіяну їх сином шкоду, посилаючись на відсутність їх вини у пошкодженні мого автомобіля. Їх заперечення не можуть бути прийняті до уваги з наступних підстав.
17 травня 2005 року ____________ міськрайонний суд ____________ області визнав Тюлюнова Артема Олеговича винним у незаконному заволодінні моїм транспортним засобом, однак у зв’язку з тим, що він не досяг віку, з якого наступає кримінальна відповідальність прийняв рішення про закриття справи і застосування до нього примусових заходів виховного характеру.
Згідно з ч. 1 ст. 1166, ч. 1 ст. 1178 Цивільного кодексу України майнова шкода, завдана майну фізичної особи малолітньою особою, відшкодовується в повному обсязі її батьками, якщо вони не доведуть, що шкода не є наслідком несумлінного здійснення або ухилення ними від здійснення виховання та нагляду за малолітньою особою.
Вважаю, що відповідачі певною мірою не виховували свого сина і не контролювали його поведінку, внаслідок чого малолітній, залишившись без їх нагляду, заволодів моїм автомобілем і пошкодив його.
Зазначені мною обставини підтверджуються доданими до заяви документами.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. 16, ч. 1 ст. 1166, ч. 1 ст. 1178, ч. 1 ст. 1190, ст. 1192 ЦК України, керуючись ч.1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130, ст. 143 ЦПК України

прошу:

1. Стягнути з Тюлюнової Ольги Петрівни та Тюлюнова Олега Івановича, солідарно, на мою користь майнову шкоду в сумі 2300 гр., завдану мені внаслідок пошкодження їх сином Тюлюновим Артемом Олеговичем мого автомобіля.
2. Стягнути з відповідачів на мою користь судові витрати.
3. Під час попереднього судового засідання вирішити питання про призначення автотоварознавчої експертизи для визначення дійсної вартості відновлюваного ремонту мого автомобіля.

Додатки:

1. Три копії ухвали суду.
2. Три копії свідоцтва про народження Тюлюнова А.О.
3. Три копії свідоцтва про реєстрацію автомобіля.
4. Квитанція про сплату судового збору.
5. Копія квитанції про сплату судового збору.
6. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
7. Копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
8. Дві копії позовної заяви.

„____”__________200__р. ____________Коваленко В.П.

 
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Відшкодування майнової шкоди, завданої малолітньою особою (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz