Четверг, 28.03.2024, 20:01
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Відшкодування майнової шкоди, завданої енергопостачальником - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Відшкодування майнової шкоди, завданої енергопостачальником (Зразок позовної заяви)
Відшкодування майнової шкоди, завданої енергопостачальником
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 12:57 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ______________ міськрайонного суду
_________________області

Позивач: Круш Іван Миколайович,
який проживає за адресою: вул. Польова, буд. 5,
м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Відповідач: Відкрите акціонерне товариство
„_____________ обленерго”
вул. Д. Коротченка, буд. 12, м. ____________,
поштовий індекс _____

в особі:

_____________ міжрайонного відділення „Енергозбут”
вул. Леніна, буд. 1-б, м. ______________
______________ обл., поштовий індекс _____

Ціна позову: 458 гр. 00 коп.

Позовна заява
про відшкодування майнової шкоди, завданої енергопостачальником

У липні 2004 року я купив в магазині „Зодіак” м. ____________ кольоровий телевізор „SONY”.
Під час гарантійного строку експлуатації він зламався, у зв’язку з чим я звернувся до продавця з вимогою про безоплатне усунення недоліків.
Продавець прийняв від мене телевізор і відправив його на ремонт до м. Києва.
Через два тижні після цього мене запросили до магазину і запропонували забрати телевізор і оплатити вартість його ремонту в сумі 458 гр.
Я змушений був це зробити, оскільки телевізор зламався внаслідок підвищення напруги в електричній мережі, що підтверджується доданим до заяви висновком експерта.
Після цього, я звернувся до ____________ міжрайонного відділення енергозбут із заявою про відшкодування завданої мені шкоди.
Однак у задоволені моєї вимоги було відмовлено, з чим я не згоден з наступних підстав.
18 червня 1998 року між мною і ____________ районним відділенням „Енергозбут”, яке є структурним підрозділом відкритого акціонерного товариства „____________ обленерго”, був укладений договір на постачання електричної енергії, згідно з п. 1.3 якого він зобов’язався надійно поставляти мені електричну енергію, параметри якості якої повинні були відповідати державним стандартам.
Однак взяті на себе зобов’язання відповідач не виконав і допустив підвищення напруги в електричній мережі, внаслідок чого належний мені телевізор зламався.
У відповідності з п. 19 укладеного між мною і відповідачем договору, п. 43 Правил користування електричною енергією для населення та ч. 1, 3 ст 17 Закону України „Про захист прав споживачів” енергопостачальник несе відповідальність за шкоду, заподіяну споживачеві або його майну в повному обсязі.
Згідно із ст. 24 Закону України „Про захист прав споживачів”, споживачі звільняються від сплати судового збору за позовами, що пов’язані з порушенням їх прав.
Зазначені мною обставини підтверджуються доданими до заяви документами.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. ст. 16, 714, ч. 1 ст. 1166, ст. 1192, ЦК України, ст. 3, ч. 3 ст. 12, ч. 1, 3 ст. 17, ст. 24 Закону України „Про захист прав споживачів”, керуючись ч. 1 ст. 88 ЦПК України

прошу:

1. Стягнути з відкритого акціонерного товариства ”_____________обленерго” в особі _____________ міжрайонного відділення „Енергозбут” на мою користь майнову шкоду в сумі 458 гр., завдану мені пошкодженням телевізора.
2. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати.

Додатки:

1. Дві копії договору на користування електричною енергією.
2. Дві копії паспорту на телевізор.
3. Висновок експерта.
4. Копія висновку експерта.
5. Дві копії квитанції про оплату вартості ремонту.
6. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
7. Копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
8. Копія позовної заяви.

„____”__________200__р. ______________Круш І.М.

 
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Відшкодування майнової шкоди, завданої енергопостачальником (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz