Суббота, 20.04.2024, 03:22
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Витребування майна від добросовісного набувача - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Витребування майна від добросовісного набувача (Зразок позовної заяви)
Витребування майна від добросовісного набувача
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 12:43 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ______________ міськрайонного суду
_________________області

Позивач: Абрамчук Катерина Василівна,
яка проживає за адресою: вул. Марата, буд. 28, кв. 89,
м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Відповідач: Манік Сергій Павлович,
який проживає за адресою: вул. Привокзальна, буд. 27,
кв. 19, м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Ціна позову: 1200 гр.

Позовна заява
про витребування майна від добросовісного набувача

Разом із своєю племінницею Абрамчук Ларисою Іванівною я проживаю в кв. №89 по вул. Марата, буд. 28 у м. ______________ ______________ області.
15 червня 2004 року я поїхала в гості до своєї матері в с. _____________ ____________ району.
На другий день я повернулася додому і від племінниці дізналася, що під час моєї відсутності вона на декілька днів дала своєму знайомому Манік Сергію Павловичу належний мені відеомагнітофон „SONY”.
Через тиждень після цього племінниця посварилася з відповідачем і він відмовився повернути мій відеомагнітофон.
Вважаю його дії незаконними, оскільки у відповідності з ч. 1 ст. 321 Цивільного кодексу України ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності або обмежений у його здійсненні.
У разі порушення цього права власник має право на підставі ч. 3 ст. 388 Цивільного кодексу України витребувати своє майно від добросовісного набувача у всіх випадках, якщо воно було набуте безвідплатно від особи, яка не мала права його відчужувати.
Зазначені мною обставини зможуть підтвердити Абрамчук Л.І. та Максименко П.В.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. 16, ч. 3 ст. 388 ЦК України, керуючись ч. 1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130 ЦПК України

прошу:

1. Витребувати від Манік Сергія Павловича на мою користь належний мені відеомагнітофон „SONY”.
2. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати.
3. Під час попереднього судового засідання вирішити питання про виклик до суду свідків:
- Абрамчук Людмили Іванівни, яка проживає за адресою: вул. Марата, буд. 28, кв. 89, м. м. ______________ ______________ обл.,
- Максименко Павла Васильовича, який проживає за адресою: вул. Привокзальна, буд. 27, кв. 45, м. ______________ ______________ обл.

Додатки:

1. Дві копії товарного чеку.
2. Дві копії технічного паспорту на відеомагнітофон.
3. Довідка з місця проживання.
4. Копія довідки з місця проживання.
5. Квитанція про сплату судового збору.
6. Копія квитанції про сплату судового збору.
7. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
8. Копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
9. Копія позовної заяви.

„____”__________ 200__ р. ____________ Абрамчук К.В.

 
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Витребування майна від добросовісного набувача (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz