Четверг, 28.03.2024, 19:03
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Визнання заповіту недійсним - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Визнання заповіту недійсним (Зразок позовної заяви)
Визнання заповіту недійсним
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 12:26 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ______________ міськрайонного суду
_________________області

Позивач: Кравченко Максим Миколайович,
який проживає за адресою: вул. Маяковського, буд. 3,
кв. 156, м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Відповідач: Кащенко Людмила Яківна,
яка проживає за адресою: вул. Маяковського, буд. 3,
кв. 157, м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Ціна позову:15000 гр.

Позовна заява
про визнання заповіту недійсним

24 листопада 2002 року мій дід Крюк Іван Силович заповідав мені двокімнатну квартиру №156 по вул. Маяковського, буд. 3 в м. ______________ ______________області, що підтверджується доданою до заяви копією заповіту.
12 лютого 2005 року він помер.
Після його похорон я звернувся до державного нотаріуса _____________ міської державної нотаріальної контори із заявою про прийняття спадщини і від нього дізнався, що за три дні до смерті мій дід заповів квартиру своїй сусідці Кащенко Людмилі Яківні. Заповіт на її ім’я був посвідчений 8 лютого 2005 року приватним нотаріусом Марченко Валентино Іванівною, і я вважаю його недійсним з наступних підстав.
Згідно з ч. 1 ст. 225 Цивільного кодексу України правочин, який дієздатна фізична особа вчинила у момент, коли вона не усвідомлювала значення своїх дій та не могла керувати ними, може бути визнаний судом недійсним за позовом цієї особи, а в разі її смерті – за позовом інших осіб, чиї цивільні права або інтереси порушені.
На час складання заповіту моєму дідові виповнилося 87 років. В останні роки у нього розвився віковий склероз і почастішали випадки несприйняття дійсних подій.
Внаслідок цього ще за рік до смерті він перебував на обстеженні у невропатолога та психіатра. Однак спроби поліпшити його психічний стан позитивного результату не мали.
На день посвідчення заповіту на користь Кащенко Л.Я. у мого діда спостерігався процес психічного розладу, що зможе підтвердити лікар-психіатр та наші сусіди Остапчук В.І. та Дубиніна М.П.
Крім перелічених свідків, зазначені мною обставини підтверджуються доданими до заяви документами.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. 16, ч. 1 ст. 225, ч. 2 ст. 1257 ЦК України, керуючись ч. 1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130, ч. 1 ст. 132, ст. 143, п. 2 ч. 1 ст. 145 ЦПК України

прошу:

1. Визнати недійсним заповіт Крюка Івана Силовича на користь Кащенко Людмили Яківні, посвідчений 8 лютого 2005 року приватним нотаріусом Марченко Валентино Іванівною.
2. Стягнути з відповідачки на мою користь судові витрати.
3. Під час попереднього судового засідання вирішити питання про:
а) витребування із _____________ міської державної нотаріальної контори ксерокопії заповіту, складеного Крюк І.С. на ім’я Кащенко Л.Я.,
б) призначення судово-психіатричної експертизи для вирішення питання про можливість Крюк Іваном Силовичем усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними на момент складання заповіту;
в) виклик до суду свідків:
- Остапчук Валентини Іванівни, яка проживає за адресою: вул. Маяковського, буд. 3, кв. 160, м. ______________ ______________обл.,
- Дубиніної Марини Петрівни, яка проживає за адресою: вул. Маяковського, буд. 3, кв. 162, м. ______________ ______________обл.,
- Васильченко Антона Андрійовича, який проживає за адресою: вул. Марата, буд. 13, кв. 16, м. ______________ ______________обл.

Додатки:

1. Дві копії свідоцтва про смерть Крюк І.С.
2. Дві копії свідоцтва про народження Кравченко М.М.
3. Довідка з місця проживання.
4. Копія довідки з місця проживання.
5. Дві копії свідоцтва про приватизацію квартири.
6. Дві копії заповіту на ім’я Кравченко М.М.
7. Довідка БТІ.
8. Копія довідки БТІ.
9. Квитанція про сплату судового збору.
10. Копія квитанції про сплату судового збору.
11. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
12. Копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
13. Копія позовної заяви.

"____" ___________200__р. ____________Кравченко М.М.

 
shadravenДата: Воскресенье, 01.04.2012, 19:40 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
спасибі
 
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Визнання заповіту недійсним (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz