Воскресенье, 16.06.2019, 00:09
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Скарга на постанову органу дізнання про відмову в порушенні - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
 • Страница 1 из 1
 • 1
Образцы документов » Документы » уголовное » Скарга на постанову органу дізнання про відмову в порушенні (Скарга на постанову органу дізнання про відмову в порушенні)
Скарга на постанову органу дізнання про відмову в порушенні
kudmanДата: Четверг, 04.11.2010, 19:32 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ______________ міськрайонного суду
_________________області

Романовського Петра Володимировича,
який проживає за адресою: вул. Лісова, буд. 34-а,
с. ____________ ____________ району
____________ обл., поштовий індекс _____

Скарга на постанову органу дізнання про відмову в порушенні кримінальної справи

Увечері 25 вересня 2004 року я разом із своїм знайомим Лисовець Віктором Валентиновичем повертався з роботи додому.
Біля магазину, що розташований у центрі села ____________ ____________ району, до нас підійшли раніше мені незнайомі Бердников Олексій Віталійович і Бердников Дмитро Віталійович.
Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вони почали звинувачувати мене в тому, що я побив їх меншого брата. При цьому вони поводилися зухвало і обзивали мене образливими словами.
Після того, як я став заперечувати проти їх звинувачень, зазначені особи почали наносити мені удари руками і ногами по різних частинах тіла, від чого я упав на асфальт і одразу знепритомнів.
Коли я прийшов у свідомість, то побачив біля себе медичну сестру фельдшерського пункту, яка надавала мені медичну допомогу.
У той же день мене доставили у травматологічне відділення ____________ ЦРЛ для надання кваліфікованої медичної допомоги.
Під час перебування у відділенні мене допитав співробітник міліції, якому я дав пояснення по факту спричинення мені тілесних ушкоджень і написав заяву про притягнення Бердникова Олексія Віталійовича і Бердникова Дмитра Віталійовича до кримінальної відповідальності за хуліганство.
На другий день я побував у судово-медичного експерта, який виявив у мене легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я і незначну втрату працездатності.
За результатами перевірки моєї заяви дільничний інспектор ____________ МРВ УМВС України у ____________області Лозовий М. В. прийшов до висновку, що між мною і братами Бердниковим О.В. і Бердниковим Д.В. виникла обоюдна бійка і у їхніх діях відсутній склад злочину, передбачений ст. 296 КК України, а вбачаються ознаки складу злочину, передбаченого ст. 125 КК України. На цій підставі у відношенні зазначених осіб було відмовлено у порушенні кримінальної справи на підставі п. 2 ст. 6 КПК України, за відсутністю в їхніх діях складу злочину, що підтверджується доданою до скарги копією постанови від 31 жовтня 2003 року.
Вважаю зазначену постанову незаконною, оскільки Бердников О.В. і Бердников Д.В. побили мене із хуліганських спонукань. Побиття відбувалося в центрі села, поблизу житлових будинків, на очах у місцевих мешканців.
В діях зазначених мною осіб міститься склад злочину, передбачений ч. 2 ст. 296 КК України, оскільки під час скоєння злочину вони грубо порушували громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю.
На підставі викладеного й у відповідності з ч. 2 ст. 99-1, ст. ст. 236-1 – 236-2 КПК України

прошу:

скасувати постанову дільничного інспектора міліції ____________ МРВ УМВС України у ____________ області Лозового М.В. від 31 жовтня 2004 року про відмову в порушенні кримінальної справи проти Бердникова Олексія Віталійовича і Бердникова Дмитра Віталійовича і повернути матеріали до ____________ МРВ УМВС України у ____________ області для додаткової перевірки.

Додатки:

1. Копія постанови.
2. Копії скарги.

„____”___________200__ р.

 
Образцы документов » Документы » уголовное » Скарга на постанову органу дізнання про відмову в порушенні (Скарга на постанову органу дізнання про відмову в порушенні)
 • Страница 1 из 1
 • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
 • Новотроицкий район
 • Каланчакский район
 • Чаплинский район
 • Block title
  Херсон
  Block title
  Copyright MyCorp © 2019 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz