Суббота, 27.04.2024, 06:29
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Поновлення цивільної дієздатності - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Поновлення цивільної дієздатності (Зразок заяви)
Поновлення цивільної дієздатності
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 10:29 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ______________ міськрайонного суду
_________________області

Заявник: Бондаренко Анна Павлівна,
яка проживає за адресою: вул. Марата, буд. 3, кв. 45,
м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Заінтересована Відділ опіки та піклування
особа: ______________ міськвиконкому
вул. Леніна, буд. 14, м. ______________
______________ обл., поштовий індекс _____

Заява
про поновлення цивільної дієздатності

Разом із своїм сином Бондаренко Дмитром Івановичем, 23 липня 1980 року народження, я проживаю в кв. № 45 по вул. Марата, буд. 3 у м. ______________ ______________ області.
З дитинства мій син страждає на тяжке психічне захворювання, у зв’язку з чим _______________ міський суд ______________ області 20 грудня 2001 року визнав його недієздатним.
На підставі рішення суду _______________ міськвиконком 15 лютого 2002 року призначив мене його опікуном.
Наприкінці 2004 року син пройшов курс лікування у ______________ обласній психіатричній лікарні, після чого його психічний стан значно поліпшився, що підтверджується доданою до заяви довідкою лікарні. У нього поновилася здатність усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними.
Зазначена обставина у відповідності з ч. 1 ст. 42 Цивільного кодексу України є підставою для поновлення його цивільної дієздатності.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. 42 ЦК України, керуючись ч. 1, п. 1 ч. 2 ст. 234, ч. 1 ст. 239, ч. 3 ст. 241 ЦПК України

прошу:

1. Скасувати рішення ______________ міського суду ____________ області від 20 грудня 2001 року про визнання мого сина Бондаренка Дмитра Івановича, 23 липня 1980 року народження, уродженця і жителя м. ______________ ______________ області недієздатним та поновити його цивільну дієздатність.
2. Призначити судово-психіатричну експертизу для визначення психічного стану мого сина та здатності усвідомлювати ним значення своїх дій та керувати ними.

Додатки:

1. Дві копії свідоцтва про народження сина.
2. Дві копії рішення суду 20.12.2001 р.
3. Дві копії рішення міськвиконкому від 15.02.2002 р.
4. Довідка обласної лікарні.
5. Копія довідки обласної лікарні.
6. Довідка з місця проживання.
7. Копія довідки з місця проживання.
8. Квитанція про сплату судового збору.Копія квитанції про сплату судового збору.
9. Копія заяви.

„____”__________200__р. _____________Бондаренко А.П.

 
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Поновлення цивільної дієздатності (Зразок заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz