Понедельник, 22.10.2018, 02:48
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Каталог статей

Главная » Статьи » Договор (образец)

Попередній договір про укладення договору купівлі-продажу нерухомого майна і отримамння завдатку

Попередній договір
про укладення договору купівлі-продажу нерухомого майна і отримамння завдатку 

м.                                   «_____» ______ 200__ р.

(П.І.П)_________ паспорт серії ____ № _______ виданий________, проживаючий(а) за адресою _________, надалі «Продавець», с однієї сторони, 
і (П.І.П)____________ паспорт серії ____ № _______ виданий________, проживаючий(а) за адресою _________, надалі «Покупець», з іншої сторони, заключили цей Договір про наступне: 

1. Покупець і Продавець зобов'язуються в строк і на умовах цього Договору, викладених нижче, заключити в майбутньому договір купівлі-продажу (Основний договір) на належне Продавцю нерухоме майно ____________, за адресою __________ 
2. Продавець стверджує, що зазначене в п. 1 нерухоме майно належить йому на законних підставах, не продане і не відчужене любим іншим способом, не знаходиться в заставі, під арештом, не здано в оренду і не має стягнень і претензій зі сторони третіх осіб. 
3. Продавець зобов'язується протягом терміну дії даного Договору: 
а) не міняти умови продажу нерухомого майна, зазначеного в п.1 даного Договору та інші умови, передбачені даним Договором без узгодження з Покупцем; 
б) не робити ніяких робіт, пов'язаних з повною або частковою перебудовою (переплануванням) нерухомого майна, не демонтувати й не заміняти деталі й елементи, що є невід'ємною його частиною на момент підписання даного Договору; 
в) не робити інші дії, що впливають на вартість нерухомого майна; 
{smscoin_key}г) надати на момент підписання договору купівлі-продажу довідку за формою № 3 з житлово-експлуатаційної організації й документально підтверджену інформацію (документи) про відсутність заборгованості по оплаті послуг з обслуговування даного нерухомого майна (комунальних послуг, послуг з постачання електричної енергії, газопостачанню, водопостачанню, опаленню й телефонному зв'язку й т.п); 
4. Ціна відчужуваного нерухомого майна, погоджена Продавцем і Покупцем, становить ______ грн ( __доларов США, євро), які Покупець зобов'язується передати Продавцеві в момент оформлення договору купівлі-продажу, за винятком суми авансового платежу, внесеного у вигляді завдатку за умовою п.5 даного Договору. Оплата здійснюється в національній валюті за курсом НБУ на момент оплати (або за фіксованим курсом 1$ = ___грн., 1Є = __грн.) 
5. Для гарантії виконання Основного договору й підтвердження даної угоди Покупець передає Продавцеві в момент підписання даного Договору грошову суму (Завдаток). Сума Завдатку становить ______ грн, що за курсом НБУ (1$ = __грн., 1Є = __грн.) на момент підписання Договору становить __________. 
6. При (до) укладенні Основного договору купівлі-продажу нерухомого майна, зазначеного в п.1 Сторони зобов'язуються сплатити: 
Продавець:_______________ 
Покупець: __________________ 
7. У випадку невиконання зобов'язання, зазначеного в п.1 даного Договору, у строк до "___" _______ 200__ г. з вини Продавця, останній зобов'язується повернути Завдаток Покупцеві в подвійному розмірі у відповідності зі статтею 571 ЦК України. 
8. У випадку невиконання зобов'язання, зазначеного в п. 1 даного Договору, у строк до "___" _______ 200__ г. з вини Покупця, Завдаток у відповідності зі статтею 571 ЦК України не повертається. 
9. Продавець зобов'язується знятися з реєстрації з вищевказаного приміщення разом з іншими зареєстрованими по цій адресі особами й звільнити приміщення до "____" _________ 200__р. 
10. Сторони домовилися здійснити оформлення Договору купівлі-продажу "____" ___200_ р.(або раніше за узгодженням сторін) у нотаріальній конторі за адресою __________ 
11. Договір укладається у двох екземплярах, по одному для кожної Сторони. 
12. Даний Договір вступає в юридичну силу із моменту його підписання Сторонами і вважається виконаним під час підписання Основного договору купівлі-продажу нерухомого майна, зазначеного в п. 1 даного Договору. 
13. Умови даного Договору можуть бути змінені по взаємній згоді Сторін з обов'язковим складанням письмового документа.
14. Після підписання цього Договору всі попередні переговори за ним, переписки, що передували угоді й протоколи про наміри з питань, які так чи інакше стосуються цього Договору, втрачають юридичну чинність.

Продавець_________        Покупець__________

Категория: Договор (образец) | Добавил: kudman (05.11.2010)
Просмотров: 1912 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
 • Новотроицкий район
 • Каланчакский район
 • Чаплинский район
 • Категории раздела
  Договор, устав (образцы) [18]
  Договор (образец) [46]
  Block title
  Херсон
  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Block title
  Copyright MyCorp © 2018 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz