Вторник, 16.04.2024, 20:21
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Усунення перешкод у вихованні дитини - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » семейное » Усунення перешкод у вихованні дитини (Зразок позовної заяви)
Усунення перешкод у вихованні дитини
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 14:26 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ______________ суду
_________________області

Позивач: Орлов Сергій Володимирович, який проживає за адресою: вул. Бабушкина, буд. 6,
кв. 78, м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Відповідач: Зотова Наталія Данилівна,
яка проживає за адресою: вул. Марата, буд. 35, кв. 46,
м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Позовна заява
про усунення перешкод у вихованні дитини
та відшкодування моральної шкоди

8 січня 1991 року я уклав шлюб з Зотовою Наталією Данилівною, який ми зареєстрували у відділі реєстрації актів цивільного стану _____________ міськвиконкому, і прожив з нею до 27 серпня 1998 року, після чого ми розлучилися.
Від шлюбу ми маємо сина - Орлова Івана Сергійовича, 17 грудня 1991 року народження, який після розлучення залишився проживати разом з відповідачкою.
17.04.2000 року Зотова Н. Д. одружилася з Зотовим Д.П. і з того часу почала чинити мені перешкоди у спілкуванні з сином.
У зв’язку з цим я в березні 2003 року звернувся до органу опіки і піклування ______________ міськвиконкому із заявою про визначення способу моєї участі у вихованні сина.
Вивчивши умови мого життя та ставлення до дитини, відділ опіки та піклування ______________ міськвиконкому 10 червня 2003 року виніс рішення, яким встановив два дні на тиждень: субота та неділя з 14.00 до 18.00 годин, коли я міг брати сина з собою і спілкуватися з ним.
Незважаючи на те, що зазначене рішення є обов’язковим до виконання, Зотова Н.Д. не надає мені можливості спілкуватися з дитиною і займатися її вихованням.
Згідно з ч. 2 ст. 158 Сімейного кодексу України особа, яка ухиляється від виконання рішення органу опіки та піклування, зобов'язана відшкодувати матеріальну та моральну шкоду, завдану тому з батьків, хто проживає окремо від дитини.
Незаконними діями відповідачки мені була завдана моральна шкода, яку я оцінюю в 3000 гр. Вона полягає у душевних стражданнях, яких я зазнав у зв’язку з її протиправною поведінкою і неможливістю спілкування з сином.
У відповідності з ч. 4, 5 ст. 19 Сімейного кодексу України при розгляді судом спорів щодо участі одного з батьків у вихованні дитини обов’язковою є участь органу опіки та піклування, який подає суду письмовий висновок щодо розв’язання спору на підставі відомостей, одержаних у результаті обстеження умов проживання дитини, батьків, а також на підставі інших документів, які стосуються справи. У зв’язку з цим зазначений орган необхідно залучити до участі у справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог.
Зазначені мною обставини зможе підтвердити Зотова М.І.
На підставі викладеного й у відповідності з ч. 4, 5 ст. 19, ч. 2, 3 ст. 157, ст. 158, ч. 1, 2 ст. 159 СК України, керуючись ч. 1, 2 ст. 35, ст. 36, ч. 1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130 ЦПК України

прошу:

1. Зобов’язати Зотову Наталію Данилівну надавати мені можливість спілкуватися з сином у суботу та неділю з 14.00 до 18.00 годин.
2. Стягнути з Зотової Наталії Данилівни на мою користь завдану мені моральну шкоду в сумі 3000 гр.
3. Стягнути з відповідачки на мою користь судові витрати.
4. Залучити до участі у справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог - відділ опіки і піклування ______________ міськвиконкому, який знаходиться за адресою: вул. Леніна, буд. 41, м. ______________ ______________ обл., поштовий індекс _____ та зобов’язати його подати до суду висновок щодо розв’язування спору.
5. Під час попереднього судового засідання вирішити питання про виклик до суду свідка:
- Зотової Марини Іванівни, яка проживає за адресою: вул. Щедріна, буд. 4, кв. 56, м. ______________ ______________ обл.

Додатки:

1. Дві копії свідоцтва про розірванню шлюбу.
2. Дві копії свідоцтва про народження сина.
3. Довідка з місця проживання Орлова С.В.
4. Копія довідки з місця проживання Орлова С.В.
5. Дві копії рішення відділу опіки і піклування.
6. Квитанція про сплату судового збору.
7. Копія квитанції про сплату судового збору.
8. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
9. Копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
10. Дві копії позовної заяви.

„____”___________200__р. ____________Орлов С.В.

 
Образцы документов » Документы » семейное » Усунення перешкод у вихованні дитини (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz