Четверг, 28.03.2024, 12:57
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Оспорювання батьківства - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » семейное » Оспорювання батьківства (Зразок позовної заяви)
Оспорювання батьківства
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 14:07 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ______________ суду
_________________області

Позивач: Красноштан Микола Петрович,
який проживає за адресою: вул. Некрасова, буд. 10,
кв. 30, м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Відповідач: Красноштан Валентина Іллівна,
яка проживає за адресою: вул. Леніна, буд. 89, кв. 8,
м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Позовна заява
про оспорювання батьківства

5 листопада 2000 року я уклав шлюб з Красноштан Валентиною Іллівною, який ми зареєстрували у відділі реєстрації актів цивільного стану ______________ міськвиконкому ______________ області.
2 жовтня 2003 року відповідачка народила дочку - Красноштан Наталію Миколаївну, а 29 жовтня 2003 року зареєструвала її у відділі реєстрації актів цивільного стану ______________ міського управління юстиції, актовий запис №456.
Батьком народженої дитини згідно з ч. 1 ст. 122 Сімейного кодексу України було записано мене. Однак я з цим на згоден з наступних підстав.
З 10 жовтня 1999 року я працював інженером на ______________ заводі „Імпульс”. 25 вересня 2001 року мою посаду було скорочено, а мене звільнено з роботи.
Знайти іншу роботу у м. ______________мені не вдалося, і я вимушений був поїхати на її пошуки до м. Москви.
Перед від’їздом я посварився із своєю дружиною і з того часу не спілкувався з нею.
У Москві я працював водієм в АТП №19652 з 13 грудня 2001 року по 25 грудня 2002 року, що підтверджується доданою до заяви довідкою.
У зазначений час додому я не приїжджав і з відповідачкою не бачився.
Бути батьком народженої нею дитини я не можу, оскільки на час її зачаття прожив у іншому місті.
Особа, яка записана батьком дитини має право у відповідності з ч. 1 ст. 136 Сімейного кодексу України оспорити своє батьківство, пред'явивши позов про виключення запису про нього як батька з актового запису про народження дитини.
Зазначені мною обставини зможуть підтвердити Баранова Л.М., Дубовік М.Н., Малевич Н.І., та інші свідки.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. 136 СК України, керуючись ч. 1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130, ч. 1 ст. 137 ЦПК України

прошу:

1. Виключити відомості про моє батьківство з актового запису № 456 від 29 жовтня 2003 року по відділу реєстрації актів цивільного стану ______________ міського управління юстиції про народження Красноштан Наталії Миколаївни.
2. Стягнути з відповідачки на мою користь судові витрати.
3. Під час попереднього судового засідання вирішити питання про витребування з відділу реєстрації актів цивільного стану ______________ міського управління юстиції копії актового запису № 456 від 29 жовтня 2003 року про народження Красноштан Наталії Миколаївни та виклик до суду свідків:
- Баранової Людмили Миколаївни, яка проживає за адресою: вул. Некрасова, буд. 16, кв. 243, м. ______________ ______________обл.,
- Дубовик Марії Наумівни, яка проживає за адресою: вул. Горького, буд. 4, кв. 134, м. ______________ ______________ обл.,
- Малевич Надії Іванівни, яка проживає за адресою: вул. Некрасова, буд 10, кв.89, м. ______________ ______________обл.

Додатки:

1. Дві копії свідоцтва про укладення шлюбу.
2. Довідка з місця роботи.
3. Копія довідки з місця роботи.
4. Проїзні квитки.
5. Копії проїзних квитків.
6. Дві копії рішення суду від 10 червня 2003 року.
7. Квитанція про сплату судового збору.
8. Копія квитанції про сплату судового збору.
9. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
10. Копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
11. Копія позовної заяви.

"____"___________ 200__ р. ____________Красноштан М.П.

 
Образцы документов » Документы » семейное » Оспорювання батьківства (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz