Пятница, 29.03.2024, 01:51
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Визнання незаконним розпорядження про покриття матеріальної - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » трудовое » Визнання незаконним розпорядження про покриття матеріальної (Зразок позовної заяви)
Визнання незаконним розпорядження про покриття матеріальної
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 13:33 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ______________ міськрайонного суду
_________________області

Позивач: Володько Петро Семенович,
який проживає за адресою: вул. Щербакова, буд. 14,
кв. 56, м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Відповідач: Товариство з обмеженою відповідальністю „Мрія”
вул. Опанасенко, буд. 7, м. ______________
______________ обл., поштовий індекс _____

Ціна позову: 1500 гр.

Позовна заява
про визнання незаконним розпорядження
про покриття матеріальної шкоди

З 23 листопада 2002 року я працюю водієм у товаристві з обмеженою відповідальністю „Мрія” м. ______________.
11 січня 2004 року, під час виконання трудових обов’язків, з моєї вини відбулася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої автомобіль потерпілого Дроздова І. О. було пошкоджено.
У зв’язки з цим він звернувся до ______________ міського суду з позовом до відповідача про стягнення завданої йому майнової шкоди в сумі 1500 гр.
18 липня 2004 року суд задовольнив його вимогу, після чого 25 грудня 2004 року директор товариства видав розпорядження №3 про покладення на мене матеріальної відповідальності в повному розмірі завданої потерпілому шкоди.
Вважаю зазначене розпорядження незаконним з наступних підстав.
У відповідності із ст. 132 КЗпП України за шкоду, заподіяну підприємству, установі, організації при виконанні трудових обов'язків, працівники, з вини яких заподіяно шкоду, несуть матеріальну відповідальність у розмірі прямої дійсної шкоди, але не більше свого середнього місячного заробітку. Матеріальна відповідальність понад середній місячний заробіток допускається лише у випадках, зазначених у законодавстві, зокрема у ст. 134 КЗпП України.
Оскільки ні одного із порушень, перелічених у зазначеній статті я не допустив, на мене може бути покладена матеріальна відповідальність лише в межах середнього заробітку.
Крім того, згідно з ч. 3 ст. 136 КЗпП України покриття шкоди у розмірі, що перевищує середній місячний заробіток, провадиться шляхом подання власником або уповноваженим ним органом позову до суду.
У відповідності з п. 1 ч. 1 ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України „Про державне мито” робітники і службовці звільняються від сплати судового збору за позовами, що випливають з трудових правовідносин.
Зазначені мною обставини підтверджуються доданими до заяви документами.
На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1 ст. 130, ст. 132, ч. 3 ст. 136, ч. 1 ст. 232 КЗпП України, ч. 2 ст. 124 Конституції України, керуючись ч. 1 ст. 88 ЦПК України

прошу:

1. Визнати незаконним розпорядження директора товариства з обмеженою відповідальністю „Мрія” №3 від 25 грудня 2004 року про покладення на мене матеріальної відповідальністю у повному розмірі завданої шкоди.
2. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати.

Додатки:

1. Копія наказу про прийняття на роботу.
2. Копія розпорядження від 25.12.2004 р.
3. Довідка про середню заробітну плату.
4. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
5. Копія позовної заяви.

„____”___________200__р. _____________Володько П.С.

 
Образцы документов » Документы » трудовое » Визнання незаконним розпорядження про покриття матеріальної (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz