Четверг, 28.03.2024, 12:39
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Збільшення частки у праві спільної власності на будинок - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Збільшення частки у праві спільної власності на будинок (Зразок позовної заяви)
Збільшення частки у праві спільної власності на будинок
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 13:08 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ___________ міськрайонного суду
___________області

Позивач: Котенко Надія Петрівна,
яка проживає за адресою: вул. Річна, буд. 34,
м. ___________ ___________обл., поштовий індекс _____

Відповідач: Котенко Петро Дмитрович,
який проживає там же

Ціна позову: 5400 гр.

Позовна заява
про збільшення частки у праві спільної часткової
власності на житловий будинок

10 січня 1995 року я уклала шлюб з Котенко Петром Дмитровичем.
Після реєстрації шлюбу ми купили житловий будинок №34 по вул. Річній у м. ___________ ___________області, який складався із двох ізольованих кімнат житловою площею 14,8 кв. м. і 16,2 кв. м., кухні, коридору, ванної кімнати і вбиральні.
Під час спільного проживання Котенко П.Д. зловживав спиртними напоями, внаслідок чого я припинила з ним шлюбні стосунки і 17 травня 2000 року розірвала шлюб.
Після розірвання шлюбу ми уклали договір про порядок користування спірним будинком, за яким за відповідачем визнавалося право користування ізольованою кімнатою житловою площею 14,8 кв. м., а за мною ізольованою кімнатою житловою площею 16,2 кв. м. Кухня, коридор, ванна кімната і вбиральня залишалася у нашому загальному користуванні.
На початку березня 2004 року до мене переїхали мої батьки і я вирішила збільшити житлову площу будинку.
Отримавши згоду відповідача і дозвіл ___________ міськвиконкому на будівництво, я влітку 2005 року прибудувала до будинку дві ізольовані кімнати житловою площею 11,3, к. м. і 15, 4 кв. м., і на початку вересня 2005 року здала їх в експлуатацію. Зазначена обставина у відповідності з ч. 3 ст. 357 Цивільного кодексу України є підставою для збільшення моєї частки у спільному будинку. Вона підтверджуються доданими до заяви документами.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. 16, ч. 3 ст. 357 ЦК України, керуючись ч.1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130, ст. 143 ЦПК України

прошу:

1. Збільшити мою частку у житловому будинку №34 по вул. Річній у м. ___________ ___________області.
2. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати.
3. Під час попереднього судового засідання вирішити питання про призначення будівельно-технічної експертизи для визначення нових часток у спільному будинку.

Додатки:

1. Дві копії договору купівлі-продажу будинку.
2. Дві копії рішення виконкому.
3. Довідка БТІ.
4. Копія довідки БТІ.
5. Дві копії акту приймання прибудови в експлувтацію.
6. Дві копії технічного паспорту на будинок.
7. Дві копії плану будинку.
8. Довідка з місця проживання.
9. Копія довідки з місця проживання.
10. Квитанція про сплату судового збору.
11. Копія квитанції про сплату судового збору.
12. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
13. Копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
14. Копія позовної заяви.

"____" __________200__р. ______________Котенко Н.П.

 
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Збільшення частки у праві спільної власності на будинок (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz