Пятница, 19.04.2024, 19:27
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Майнова і моральна шкода, завдана внаслідок злочину - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Майнова і моральна шкода, завдана внаслідок злочину (Зразок позовної заяви)
Майнова і моральна шкода, завдана внаслідок злочину
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 12:47 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ______________ міськрайонного суду
_________________області

Позивач: Мосійчук Олег Петрович,
який проживає за адресою: вул. Некрасова, буд. 7, кв. 11,
м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Відповідачі: Павленко Сергій Андрійович,
який проживає за адресою: вул. Марата, буд. 32, кв. 89,
м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Мальцев Дмитро Іванович,
який проживає за адресою: вул. К.Маркса, буд. 23, кв. 18,
м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Ціна позову: 4950 гр.

Позовна заява
про відшкодування майнової і моральної шкоди,
завданої внаслідок злочину

19 січня 2004 року із моєї квартири №11 по вул. Некрасова, буд. 7 у м. ______________ ______________ області були викрадені належні мені:
- відеокамера „SONY” вартістю 2300 гр.,
- кольоровий телевізор „SAMSNG” – 1600 гр.,
- музичний центр „SONY” - 900 гр.,
- і фотоапарат „Зеніт” – 150 гр., на загальну суму 4950 гр.
У зв’язку з цим я звернувся до ____________ МРВ УМВС України у ____________ області із заявою про порушення кримінальної справи.
Під час досудового слідства у моїй справі було встановлено, що крадіжку скоїли підсудні Павленко Сергій Андрійович і Мальцев Дмитро Іванович, які продали викрадені у мене речі незнайомому чоловікові.
Завдану мені майнову шкоду вони не відшкодували.
Згідно з ч. 1 ст. 1166, ч. 1 ст. 1190 Цивільного кодексу України майнова шкода, завдана спільними неправомірними діями майну фізичною особи, відшкодовується солідарно, в повному обсязі особами, які її завдали, якщо вони не доведуть, що шкоду завдано не з їх вини.
Внаслідок протиправної поведінки відповідачі заподіяли мені і моральну шкоду, яку я оцінюю в 2000 гр. Вона полягає у душевних стражданнях, яких я зазнав у зв’язку із втратою свого майна.
Зазначені мною обставини підтверджуються доданими до заяви документами, а також іншими доказами, які знаходяться в матеріалах кримінальної справи.
У відповідності з п. 8 ч. 1 ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України „Про державне мито” позивачі - за позовами про відшкодування матеріальних збитків, завданих злочином звільняються від сплати судового збору.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. 16, ст. 23, ч. 1 ст. 1166, ч.1 ст. 1167, ч. 1 ст. 1190, ст. 1192 ЦК України, керуючись ст. 28 КПК України

прошу:

стягнути з Павленко Сергія Андрійовича та Мальцева Дмитра Івановича, солідарно, на мою користь майнову шкоду в сумі 4950 гр. і моральну шкоду в сумі 2000 гр., завдану мені під час скоєння злочину.

Додатки:

1. Копії товарних чеків.
2. Довідка магазину про вартість викрадених речей.
3. Копії позовних заяв.

„____”__________200__р. ______________Мосійчук О.П.

 
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Майнова і моральна шкода, завдана внаслідок злочину (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz