Пятница, 19.04.2024, 15:52
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Відшкодування майнової і моральної шкоди (затоплення кварти) - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Відшкодування майнової і моральної шкоди (затоплення кварти) (Зразок позовної заяви)
Відшкодування майнової і моральної шкоди (затоплення кварти)
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 12:46 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ___________ міськрайонного суду
___________ області

Позивач: Левченко Михайло Сергійович,
який проживає за адресою: вул. Маяковського, буд. 15,
кв. 70, м. ___________ ___________ обл.,
поштовий індекс _____

Відповідач: Євменова Олена Михайлівна,
яка проживає за адресою: вул. Маяковського буд. 15,
кв. 73, м. ___________ ___________ обл.,
поштовий індекс _____

Ціна позову: 2250 гр.

Позовна заява
про відшкодування майнової і моральної шкоди,
завданої внаслідок затоплення квартири

Я проживаю у приватизованій двокімнатній квартирі № 70, яка розташована на другому поверсі п’ятиповерхового будинку №15 по вул. Маяковського у м. ___________ ___________ області.
Поверхом вище, у квартирі №73 по вул. Маяковського, проживає відповідачка Євменова Олена Михайлівна.
17 березня 2005 року, в той час коли я знаходився на роботі, мою квартиру було затоплено водою.
Затоплення сталося з вини Євменової Олени Михайлівни, яка забула закрити водопровідний кран на кухні своєї квартири, що підтверджується доданим до заяви актом комісії житлово-експлуатаційної організації.
Внаслідок затоплення були пошкоджені стелі, стіни та підлога в кухні, коридорі і спальній кімнаті моєї квартири, у зв’язку з чим вона потребує ремонту, вартість якого за висновком спеціалістів складає 1250 гр., що підтверджується доданим до заяви дефектним актом від 18 березня 2005 року, а також належні мені речі, які знаходилися у квартирі:
- шафа вартістю 250 гр.,
- кольоровий телевізор „Електрон Ц-282” - 350 гр.,
- палац 4 м. х 4 м. - 150 гр.,
- ковдра 2 м. х 3 м. - 125 гр.,
- ковдра 2 м. х 3 м. - 125 гр., загальною вартістю 1000 грн.
Крім майнової мені було заподіяно також і моральну шкоду, яку я оцінюю в 3000 гр. Вона полягає у душевних стражданнях, яких я зазнав у зв’язку із знищенням і пошкодженням мого майна.
Добровільно відшкодувати завдану мені шкоду відповідачка відмовилася.
У відповідності з ч. 1 ст. 1166, ч. 1 ст. 1167 Цивільного кодексу України майнова і моральна шкода, завдана фізичній особі, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала, якщо вона не доведе, що шкода завдана не з її вини.
Зазначені мною обставини зможуть підтвердити Морозова А.М., Морозов Н.В., Лук’яненко В.В. та інші свідки.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. ст. 16, 23, ч. 1 ст. 1166, ч. 1 ст. 1167, ст. 1192 ЦК України, керуючись ч. 1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130 ЦПК України

прошу:

1. Стягнути з Євменової Олени Михайлівни на мою користь майнову шкоду в сумі 2250 гр. і моральну шкоду в сумі 3000 гр., завдану мені внаслідок затоплення квартири.
2. Стягнути з відповідачки на мою користь судові витрати.
3. Під час попереднього судового засідання вирішити питання про виклик до суду свідків:
- Морозової Анастасії Михайлівни, яка проживає за адресою: вул. Маяковського, буд. 15, кв. 68, м. ___________ ___________ області,
- Морозова Анатолія Володимировича, який проживає за адресою: вул. Маяковського, буд. 15, кв. 68, м. ___________ ___________ області,
- Лук’яненко Валентина Васильовича, який проживає за адресою: вул. Маяковського, буд. 15, кв. 69, м. ___________ ___________ області.

Додатки:

1. Дві копії свідоцтва про право власності на житло.
2. Дві копії плану квартири.
3. Акт комісії житлово-експлуатаційної організації.
4. Копія акту житлово-експлуатаційної організації.
5. Кошторис відновного ремонту квартири.
6. Копія кошторису відновного ремонту квартири.
7. Довідка з місця проживання Євменової О.М.
8. Копія довідки з місця проживання Євменової О.М.
9. Квитанція про сплату судового збору.
10. Копія квитанції про сплату судового збору.
11. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
12. Копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
13. Копія позовної заяви.

„____”___________200__ р. _____________Левченко М.С.

 
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Відшкодування майнової і моральної шкоди (затоплення кварти) (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz