Пятница, 29.03.2024, 01:04
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Витребування майна із чужого незаконного володіння - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Витребування майна із чужого незаконного володіння (Зразок позовної заяви)
Витребування майна із чужого незаконного володіння
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 12:45 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ______________ міськрайонного суду
_________________області

Позивач: Лобанова Надія Олександрівна,
яка проживає за адресою: вул. Матросова, буд. 14, кв. 89,
м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Відповідач: Бєляєв Максим Васильович,
який проживає за адресою: вул. Привокзальна, буд. 27,
кв. 96, м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Ціна позову: 8000 гр.

Позовна заява
про витребування майна із чужого незаконного володіння

Разом з дочкою Бєляєвою Ларисою Олександрівною та її чоловіком Бєляєвим Максимом Васильовичем я проживала в кв. №89 по вул. Матросова, буд. 14 у м. ______________ ______________ області.
10 січня 2002 року я за власні кошти купила автомобіль ВАЗ-2109, 1998 року випуску, двигун №0453756, кузов №0448798 і 15 січня 2002 року видала Бєляєву М.В. довіреність на право керування ним строком на три роки.
На початку січня 2005 року відповідач посварився з моєю дочкою і пішов проживати до батька.
Невдовзі після цього строк дії виданої мною довіреності закінчився і я запропонувала йому повернути мені автомобіль. Однак він відмовився і сховав його в гаражі свого дядька Бєляєва Антона Даниловича.
Його дії неправомірні, оскільки у відповідності з ч. 1 ст. 321 Цивільного кодексу України ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності або обмежений у його здійсненні.
У разі порушення цього права власник має право на підставі ст. 387 Цивільного кодексу України витребувати своє майно від особи, яка незаконно, без відповідної правової підстави заволоділа ним.
Зазначені мною обставини підтверджуються доданими до заяви документами.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. 16, ст. 387 ЦК України, керуючись ч. 1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130 ЦПК України

прошу:

1. Витребувати від Бєляєва Максима Васильовича на мою користь належній мені автомобіль ВАЗ-2109, 1998 року випуску, двигун №0453756, кузов №0448798, реєстраційний №32339 СА.
2. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати.
3. Під час попереднього судового засідання вирішити питання про виклик до суду свідка:
- Бєляєва Антона Даниловича, який проживає за адресою: вул. Матросова, буд. 23, кв. 45, м. ______________ ______________ області.

Додатки:

1. Дві копії свідоцтва про реєстрацію автомобіля.
2. Довідка з місця проживання.
3. Копія довідки з місця проживання.
4. Квитанція про сплату судового збору.
5. Копія квитанції про сплату судового збору.
6. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
7. Копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
8. Копія позовної заяви.

„____”__________ 200__ р. ______________Лобанова Н.О.

 
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Витребування майна із чужого незаконного володіння (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz