Суббота, 20.04.2024, 08:33
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Визнання права власності на 1/2 квартири - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Визнання права власності на 1/2 квартири (Зразок позовної заяви)
Визнання права власності на 1/2 квартири
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 12:37 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ___________міськрайонного суду
___________області

Позивач: Панкратова Надія Володимирівна,
яка проживає за адресою: вул. Л. Українки, буд. 15,
кв. 16, м. ___________ ___________ обл.,
поштовий індекс _____

Відповідач: Панкратов Володимир Петрович,
який проживає там же

Ціна позову: 5100 гр.

Позовна заява
про визнання права власності на ½ частку квартири
та про надання її у володіння та користування

1 жовтня 1984 року я уклала шлюб з Панкратовим Володимиром Петровичем, який ми зареєстрували у ___________селищній раді ___________ району ___________області, і прожила з ним до 20 квітня 2004 року, після чого ми розлучилися.
Під час спільного проживання, 11 вересня 1985 року, відповідач вступив до житлово-будівельного кооперативу „Авангард”, куди 16 грудня того ж року вніс перший пайовий внесок за квартиру в сумі 2500 крб.
Наприкінці квітня 1989 року моїй родині була надана двокімнатна квартира № 16 по вул. Л. Українки, буд. 15 у м. ___________ ___________ області, яка знаходиться у будинку житлово-будівельного кооперативу „Авангард” і складається із двох ізольованих кімнат житловою площею 14,1 кв. м. і 14,7 кв. м., кухні, коридору, ванної кімнати і вбиральні.
Після отримання квартири ми спільно погашали наданий на її будівництво банківський кредит і 14 липня 1990 року повністю виплатили пайовий внесок за квартиру в сумі 12000 крб.
У зв’язку з цим відповідач, як член житлово-будівельного кооперативу, на підставі ст. 15 Закону України „Про власність” набув права власності на спірну квартиру.
Однак, оскільки будівництво квартири здійснювалося за наші спільні кошти я, згідно із ст. 60, ч. 1 ст. 70 Сімейного кодексу України, також маю право на її половину.
Не зважаючи на це Панкратов В.П. оспорює моє право власності на квартиру і чинить мені перешкоди у користуванні нею. У зв’язку з цим я запропонувала йому добровільно визначити порядок користування квартирою, однак він відмовився. Вважаю його відмову безпідставною з наступних причин.
Згідно з ч. 3 ст. 358 Цивільного кодексу України кожен із співвласників має право на надання йому у володіння та користування тієї частки спільного майна в натурі, яка відповідає його частці у праві спільної власності.
Я маю право на ½ частину спірної квартири і виходячи з цього пропоную надати мені у володіння та користування ізольовану кімнату житловою площею 14,1 кв. м., а відповідачеві ізольовану кімнату житловою площею 14.7 кв. м. Кухню, коридор, ванну кімнату і вбиральню залишити у нашому загальному користуванні.
Житлові умови нікого із нас при цьому погіршені не будуть, оскільки кожний отримає у володіння та користування ту частку квартири в натурі, яка відповідає його частці у праві спільної власності.
Зазначені мною обставини підтверджуються доданими до заяви документами.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. 15 Закону "Про власність", ст. ст. 8, 60, ч. 1 ст. 70 СК України, ч. 2 ст. 358, ч. 3 ст. 368, ст. 392 ЦК України, керуючись ч. 1 ст. 88 ЦПК України

прошу:

1. Визнати за мною право власності на ½ частку квартири № 16 по вул. Л.Українки, буд. 15, у м. ___________ ___________ області.
2. Надати мені у володіння та користування ізольовану кімнату житловою площею 14,1 кв. м., а відповідачеві Панкратову В.П. ізольовану кімнату житловою площею 14.7 кв. м. Кухню, коридор, ванну кімнату і вбиральню залишити у нашому загальному користуванні.
3. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати.

Додатки:

1. Дві копії свідоцтва про право власності на квартиру.
2. Дві копії плану квартири.
3. Дві копії особових рахунків.
4. Довідка БТІ про вартість квартири.
5. Копія довідки БТІ про вартість квартири.
6. Довідка ЖБК „Авангард”.
7. Копія довідки ЖБК „Авангард”.
8. Дві копії актового запису про укладення шлюбу.
9. Дві копії свідоцтва про розірвання шлюбу.
10. Довідка з місця проживання.
11. Копія довідки з місця проживання.
12. Квитанція про сплату судового збору.
13. Копія квитанції про сплату судового збору.
14. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
15. Копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
16. Копія позовної заяви.

"____" ___________200__р. _____________Панкратова Н.В.

 
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Визнання права власності на 1/2 квартири (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz