Четверг, 28.03.2024, 15:47
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Визнання договору недійсним під впливом тяжкої обставини - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Визнання договору недійсним під впливом тяжкої обставини (Зразок позовної заяви)
Визнання договору недійсним під впливом тяжкої обставини
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 12:33 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ___________ міськрайонного суду
___________області

Позивач: Ярошенко Володимир Петрович,
який проживає за адресою: вул. Депутатська, буд. 3,
кв. 86, м. ___________ ___________ обл.,
поштовий індекс _____

Відповідач: Євченко Антон Іванович,
який проживає за адресою: вул. Короленко, буд. 16, кв. 17,
м. ___________ ___________ обл., поштовий індекс _____

Ціна позову: 1000 гр.

Позовна заява
про визнання недійсним договору купівлі-продажу, який
вчинено під впливом тяжкої обставини

У листопаді 2004 року я захворів і лікарі запропонували мені зробити операцію.
Для цього були потрібні гроші і я вирішив продати належний мені житловий будинок №39 по вул. Сумській у м. ___________ ___________ області.
По оголошенню, яке я дав у місцевій газеті, до мене звернувся відповідач Евченко Антон Іванович і запропонував за будинок 1000 гр.
Я знаходився під впливом тяжкої для мене обставини і, погодившись з його пропозицією на вкрай невигідних для себе умовах, 10 січня 2005 року продав йому будинок за пропоновану ним суму, яка майже в десять разів менше його дійсної вартості.
Наприкінці січня 2005 року мені зробили операцію, після якої стан мого здоров’я значно поліпшився і я попросив відповідача за взаємною згодою розірвати укладений між нами договір купівлі-продажу.
Однак він відмовився.
Згідно із ст. 233, ч. 1 ст. 216 Цивільного кодексу України правочин, який вчинено особою під впливом тяжкої для неї обставини і на вкрай невигідних умовах, може бути визнаний судом недійсним. У такому випадку кожна із сторін зобов’язана повернути другій стороні у натурі все, що вона отримала на його виконання.
Зазначені мною обставини підтверджуються доданими до заяви документами.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. 16, ч. 1 ст. 216, ст. 233 Цивільного кодексу України, керуючись ч. 1 ст. 88 ЦПК України

п р о ш у :

1. Визнати недійсним договір купівлі-продажу житлового будинку №39 по вул. Сумській у м. ___________ ___________ області, укладений 10 січня 2005 року між мною та відповідачем Євченко Антоном Івановичем.
2. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати.

Додатки:

1. Дві копії договору купівлі-продажу.
2. Дві копії історії хвороби.
3. Довідка БТІ.
4. Копія довідка БТІ.
5. Квитанція про сплату судового збору.
6. Копія квитанції про сплату судового збору.
7. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
8. Копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
9. Копія позовної заяви.

"____" __________200__р. _____________Ярошенко В.П.

 
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Визнання договору недійсним під впливом тяжкої обставини (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz