Пятница, 29.03.2024, 02:10
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Визнання недійсним договору купівлі-продажу - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Визнання недійсним договору купівлі-продажу (Зразок позовної заяви)
Визнання недійсним договору купівлі-продажу
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 12:29 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ______________ районного суду
_________________області

Позивач: Маслова Катерина Данилівна,
яка проживає за адресою: вул. Ціолковського, буд. 33,
кв. 16, м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Відповідач: Кравцова Анна Іванівна,
яка проживає за адресою: вул. Горького, буд. 6, кв. 87,
м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Ціна позову: 20000 гр.

Позовна заява
про визнання недійсним договору
купівлі-продажу квартири

2 січня 2005 року я купила у Кравцової Анни Іванівни за 20000 гр. двокімнатну квартиру № 16 по вул. Ціолковського, буд. 33 у м. ______________ ______________ області, яка розташована на п’ятому поверсі п’ятиповерхового будинку.
Перш ніж укласти договір купівлі-продажу я оглянула квартиру, але ніяких недоліків в ній не помітила.
На початку березня 2005 року, коли почав танути сніг, стеля у спальній кімнаті і кухні купленої мною квартири почала протікати.
У зв’язку з цим я звернулася до житлово-експлуатаційної організації, яка обслуговує будинок, і від її начальника дізналася, що дах над моєю квартирою протікає вже більше трьох років, і відповідачка навмисно замовчала про це при укладенні договору купівлі-продажу.
Внаслідок зазначених недоліків цінність купленої мною квартири і можливість використання її за призначенням значно знижується.
У зв’язку з цим я запропонувала Кравцовій Анні Іванівні за взаємною згодою відмовитися від укладеного договору купівлі-продажу і повернути мені сплачені гроші. Однак вона відмовилася.
Згідно з ч. 1 ст. 230, ч. 1 ст. 229, ч. 1 ст. 216 Цивільного кодексу України, якщо одна із сторін правочину навмисно ввела другу сторону в оману щодо якості речі, які значно знижують її цінність або можливість використання за цільовим призначенням, такий правочин визнається судом недійсним і кожна із сторін зобов’язана повернути другій стороні у натурі все, що вона отримала на його виконання.
Крім доданих до заяви документів, зазначені мною обставини зможуть підтвердити Володіна М.К. Кустовий В.В., Мосієвський О.І. та інші свідки.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. 16, ч. 1 ст. 216, ч. 1 ст. 229, ст. 230 ЦК України, керуючись ч. 1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130 ЦПК України

прошу:

1. Визнати недійсним договір купівлі-продажу квартири №16 по вул. Ціолковського, буд. 33 у м. ______________ ______________ області, укладений 2 січня 2005 року між мною і відповідачкою Кравцовою Анною Іванівною.
2. Зобов’язати мене повернути Кравцовій Анні Іванівні квартиру №16 по вул. Ціолковського, буд. 33 у м. ______________ ______________ області, а з неї стягнути на мою користь отримані від мене гроші в сумі 20000 гр.
3. Стягнути з відповідачки на мою користь судові витрати.
4. Під час попереднього судового засідання вирішити питання про виклик до суду свідків:
- Володіної Маргарити Костянтинівні, яка проживає за адресою: вул. К. Маркса, буд. 98, кв. 12, м. ______________ ______________ обл.,
- Кустового Володимира Володимировича, який проживає за адресою: вул. Ціолковського, буд. 33, кв. 17, м. ______________ ______________ обл.,
- Мосієвського Олександра Івановича, який проживає за адресою: вул. Ціолковського, буд. 33, кв. 27, м. ______________ ______________ обл.

Додатки:

1. Дві копії договору купівлі-продажу квартири.
2. Акт обстеження.
3. Копія акту обстеження.
4. Довідка БТІ.
5. Копія довідки БТІ.
6. Довідка з місця проживання.
7. Копія довідки з місця проживання.
8. Квитанція про сплату судового збору.
9. Копія квитанції про сплату судового збору.
10. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
11. Копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
12. Копія позовної заяви.

"____" ___________200__р. ____________Маслова К.Д.

 
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Визнання недійсним договору купівлі-продажу (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz