Пятница, 29.03.2024, 13:38
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

ПОЗОВНА ЗАЯВА про визнання права власності в порядку спадкув - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » Гражданское право » ПОЗОВНА ЗАЯВА про визнання права власності в порядку спадкув (ПОЗОВНА ЗАЯВА про визнання права власності в порядку спадкув)
ПОЗОВНА ЗАЯВА про визнання права власності в порядку спадкув
kudmanДата: Среда, 24.10.2012, 00:43 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
Чаплинський районний суд
Херсонської області
75200, смт. Чаплинка, вул. Космонавтів, 23

Позивач: Бірюков Дмитро Юрійович

Відповідач 1: Копіца Людмила Іванівна

Відповідач 2: Магдалинівська сільська рада
75210, Херсонська обл.,
Чаплинський р-н, с.Магдалинівка,
вул.Молодіжна,30

Відповідач 3: Бірюков Микола Іванович

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про визнання права власності в порядку спадкування

24 березня 2003 року померла моя бабуся, Бірюкова Софія Максимівна, що підтверджується свідоцтвом про смерть від 28 березня 2003 року, виданого Магдалинівською сільською радою Чаплинського району Херсонської області. На день смерті бабуся проживала у с. Андріївка, вул. Яблунівська, 2.
Після її смерті відкрилася спадщина за заповітом, оскільки моя бабуся, Бірюкова С.М., 28 вересня 1994 року склала заповіт, яким заповіла Бірюк Ганні Феоктистівні, Бірюкову Миколі Івановичу, Бірюкову Юрію Івановичу та Копіца Людмилі Іванівні житловий будинок з відповідною частиною надвірних будівель, що знаходиться в с. Андріївка Чаплинського району в рівних частинах (копія заповіту додається).
09.04.2010 року помер мій батько Бірюков Юрій Іванович, що підтверджується свідоцтвом про смерть від 13.04.2010 року.
24.04.2010 року померла Бірюк Ганна Феоктистівна, що підтверджується свідоцтвом про смерть від 26.04.2010 року.
Пунктом 3 ст. 1269 Цивільного кодексу України спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу, він не заявив про відмову від неї.
Відповідно до даної норми закону мій батько фактично вступив у спадщину, але не оформив це документально.
Статтею 1261 Цивільного кодексу України у першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки.
Бірюков М.І. та Копіца Л.І. відмовилися від спадщини. Інші спадкоємці відсутні.
Я звертався до державної нотаріальної контори із заявою про прийняття спадщини. Однак мені відмовили, пояснивши, що я маю звертатися до суду з відповідним позовом.
З цих підстав змушений звернутися до суду для визнання за мною права власності на спадкове майно, що залишилося після смерті моєї бабусі – житлового будинку із надвірними будівлями по вул. Яблунівська, 2 в с. Андріївка Чаплинського району.
Я фактично володію цим житловим будинком. Ніхто на нього не претендує, спорів щодо будинку немає, тому прошу визнати право власності за мною.
Відповідно до вимог п.1 ч. 2 ст. 16 ЦК України, способом захисту цивільних прав та інтересів може бути визнання права.
Згідно із вимогами ч.1 ст. 328 ЦК України, право власності набувається на підставах, що не заборонені законом.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 1220 ЦК України, спадщина відкривається внаслідок смерті особи.
Згідно ст. 1218 ЦК України до складу спадщини входять усі права та обов’язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 16, 328, 392, 1218, 1220, 1268 ЦК України, ст. 3, 118-120 ЦПК України, -
ПРОШУ:
1. Прийняти позовну заяву до провадження.
2. Визнати за мною право власності в порядку спадкування на житловий будинок з надвірними побудовами, розташованого по вул. Яблунівська, 2, у с. Андріївка Чаплинського району Херсонської області.

Додаток:
1. Копія паспорта позивача.
2. Копія заповіту.
3. Копія свідоцтва про смерть від 28.03.2003р
4. Копія свідоцтва про смерть від 26.04.2010р.
5. Копія свідоцтва про смерть від 13.04.2010р.
6. Копія свідоцтва про народження Кошинської С.М.
7. Копія свідоцтва про одруження Кошинської С.М.
8. Копія свідоцтва про шлюб Бирюкова Ю.І.
9. Копія свідоцтва про народження Бірюкова Д.Ю.
10. Копія паспорта Бірюкової С.А.
11. Копія державного акту 000088.
12. Копія державного акту 000065.
13. Копія технічного паспорта.
14. Копія технічної документації.
15. Копія рішення про відмову в реєстрації.
16. Докази сплати судового збору.

« »__________ 2012р. ____________ Бірюков Д.Ю.
 
Образцы документов » Документы » Гражданское право » ПОЗОВНА ЗАЯВА про визнання права власності в порядку спадкув (ПОЗОВНА ЗАЯВА про визнання права власності в порядку спадкув)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz