Четверг, 28.03.2024, 22:16
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Виділ частки будинку в натурі - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Виділ частки будинку в натурі (Зразок позовної заяви)
Виділ частки будинку в натурі
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 12:22 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До ______________ міськрайонного суду
_________________області

Позивач: Лопатін Артур Володимирович,
який проживає за адресою: вул. Короленка, буд. 69,
кв. 61, м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Відповідачі: Ткаченко Максим Іванович,
який проживає за адресою: вул. Короленка, буд. 25,
м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Ткаченко Анжела Петрівна,
яка проживає там же

Ціна позову: 5000 гр.

Позовна заява
про виділ частки будинку в натурі для
звернення стягнення на неї

10 травня 2002 року я позичив Ткаченко Максиму Івановичу 5000 гр. строком на один рік.
В передбачений договором строк він борг мені не повернув, у зв’язку з чим я звернувся до _____________ міського суду з позовом про його стягнення.
15 червня 2003 року суд задовольнив мою вимогу.
На підставі рішення суду мені було видано виконавчий лист, який я пред’явив до виконання до відділу державної виконавчої служби ______________ міського управління юстиції.
Однак зважаючи на те, що у Ткаченко М.І. не виявилося майна, на яке може бути звернено стягнення, державний виконавець Глушко А.Р. 15 березня 2005 року повернув мені виконавчий документ без виконання.
Вважаю його дії передчасними, оскільки на праві спільної сумісної власності Ткаченко М.І. і його дружині Ткаченко А. П. належить житловий будинок № 25 по вул. Короленка у м. _____________ _____________ області, який вони купили під час шлюбу і зареєстрували за Ткаченко А.П.
Зазначений будинок складається із трьох ізольованих кімнат житловою площею 24,4 кв. м., 19, 2 кв. м. і 16, 6 кв. м., кухні, коридору, ванної кімнати і вбиральні і з нього у відповідності з ч. 1 ст. 366 Цивільного кодексу України можна виділити частку Ткаченка М.І. в натурі для звернення стягнення на неї. Однак Ткаченко А.П. проти цього заперечує.
Зазначені мною обставини підтверджуються доданими до заяви документами.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. 16, ч. 1 ст. 366, ст. 371 ЦК України, керуючись ч.1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130, ч. 1 ст. 137, ст. 143 ЦПК України

прошу:

1. Виділити Ткаченко Максиму Івановичу в натурі ½ частку житлового будинку №25 по вул. Короленка у м. ____________ _____________ області для звернення стягнення на неї.
2. Стягнути з відповідачів на мою користь судові витрати.
3. Під час попереднього судового засідання вирішити питання про витребування у відповідачів копії актового запису про реєстрацію між ними шлюбу та про призначення будівельно-технічної експертизи для визначення дійсної вартості будинку, його окремих часток та можливих варіантів виділу в натурі.

Додатки:

1. Три копії рішення суду від 15 червня 2003 року.
2. Три копії постанови державного виконавця.
3. Довідка БТІ.
4. Дві копії довідки БТІ.
5. Квитанція про сплату судового збору.
6. Дві копії квитанції про сплату судового збору.
7. Квитанція і дві копії квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне абезпечення розгляду справи.
8. Дві копії позовної заяви.

"____" ___________200__р. ____________ Лопатін А.В.

 
Образцы документов » Документы » Гражданское право » Виділ частки будинку в натурі (Зразок позовної заяви)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz