Четверг, 28.03.2024, 15:38
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Скарга на постанову судді по справі про адміністративне пра - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » Административное право » Скарга на постанову судді по справі про адміністративне пра (Скарга на постанову судді по справі про адміністративне пра)
Скарга на постанову судді по справі про адміністративне пра
kudmanДата: Четверг, 04.11.2010, 19:38 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
Голові апеляційного суду ____________ області

,
який проживає за адресою:
кв. 234, м. ____________ ____________ обл.,
поштовий індекс _____

Скарга на постанову судді по справі про адміністративне правопорушення

15 вересня 2001 року мене прийняли на роботу заготівельником у ВАТ «Полісся» м. ____________ ____________ області.
11 травня 2004 року я намагався викрасти з зазначеного товариства 2 кг. копченої ковбаси вартістю 26 гр., однак був затриманий співробітниками міліції і охорони.
Оскільки мої дії містили в собі склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 51 КпАП України особи, які затримали мене склали відповідний протокол і разом з іншими документами направили його на розгляд до ____________міськрайонного суду.
Отримавши зазначені документи суд призначив мою справу до розгляду на 10 годину 23 червня 2004 року.
Однак незадовго до цього я захворів і не зміг з’явитися у судове засідання, у зв’язку з чим суд переніс слухання справи на інший день.
19 липня 2004 року суддя ____________ міськрайонного суду Іванченко П.В. розглянув мою справу і визнавши мене винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 51 КпАП України притягнув до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в сумі 85 гр.
Вважаю ухвалену ним постанову незаконною, оскільки на день розгляду справи у суді вже минув встановлений ст. 38 КпАП України двумісячний строк на протязі якого може бути накладено адміністративне стягнення.
У відповідності з ч. 4 ст. 288 КпАП України особа, яка оскаржила постанову про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати судового збору.
На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1 ст. 287, п. 3 ч. 1 ст. 293, ч. 1 ст. 294 КпАП України

прошу:

1. Витребувати із ____________ міськрайонного суду ____________ області адміністративну справу № 2-232/04 про вчинення мною адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 51 КпАП України.
2. Скасувати постанову судді ____________ міськрайонного суду Іванченко П.В. від 19 липня 2004 року про накладення на мене адміністративного стягнення у вигляді штрафу в сумі 85 гр. і закрити справу.

Додатки:

1. Копія постанови від 19 липня 2004 року.
2. Копія скарги.

"_____" ____________200__ р.

 
Образцы документов » Документы » Административное право » Скарга на постанову судді по справі про адміністративне пра (Скарга на постанову судді по справі про адміністративне пра)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz