Четверг, 18.04.2024, 20:58
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Апеляційна скарга - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » уголовное » Апеляційна скарга (Апеляційна скарга)
Апеляційна скарга
kudmanДата: Четверг, 04.11.2010, 19:45 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
До апеляційного суду
_____________ області

___________________________
який проживає за адресою: вул. _________________
с. _____________ _____________ району
_____________ обл., поштовий індекс _____

Апеляційна скарга

16 березня 2004 року _____________ міськрайонний суд _____________області визнав мене винним у вчинені злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України і призначив покарання у виді обмеження волі строком на 1 рік 6 місяців.
Вважаю зазначений вирок незаконним, оскільки призначене мені покарання за своїм видом є занадто суворим і не відповідає ступеню тяжкості скоєного мною злочину і моєї особи з наступних підстав.
З 14 вересня 2000 року я працюю тваринником на фермі товариства з обмеженою відповідальністю „ Нива ” с. _____________ _____________ району _____________ області, однак заробітну плату за місцем роботи мені не виплачують.
Увечері 18 січня 2004 року, повертаючись з роботи додому, я спіткнувся біля свого будинку і упав на лід, зламавши при цьому ліву руку.
Грошей на лікування у мене не було, і я вирішив вчинити крадіжку комбікорму із ферми за місцем роботи.
Викрадений комбікорм я продав своїм сусідам, а отримані від них гроші в сумі 155 гр. витратив на придбання ліків, що підтверджується наданими мною під час досудового слідства товарними чеками аптеки.
При ухваленні вироку суд цього до уваги не взяв.
Не врахував він і того, що я вперше притягуюся до кримінальної відповідальності, позитивно характеризуюся за місцем роботи і проживання.
Після вчинення злочину я повністю визнав себе винним, щиро покаявся, активно сприяв розкриттю злочину і повністю відшкодував завдані збитки.
На підставі викладеного й у відповідності з п. 1 ч. 1 ст. 347, п. 1 ст. 348, п. 1 ч. 1 ст. 366, п. 5 ч. 1 ст. 367, ст. 372, п. 1 ч. 1 ст. 373 КПК України

прошу:

змінити оскаржений вирок _____________ міськрайонного суду _____________ області від 16 березня 2004 року, звільнивши мене від відбування покарання з випробуванням.

Додаток:

1. Копія апеляції.

„____” ____________200__ р. _____________

 
Образцы документов » Документы » уголовное » Апеляційна скарга (Апеляційна скарга)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz