Пятница, 29.03.2024, 00:30
Приветствую Вас Гость

АДВОКАТЫ ОДЕССЫ

Клопотання про полилування - Образцы документов

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Образцы документов » Документы » уголовное » Клопотання про полилування (Зразок клопотання)
Клопотання про полилування
kudmanДата: Среда, 27.10.2010, 15:30 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 149
Репутация: 0
Статус: Offline
Президенту України
вул. Банкова, буд. 11, м. Київ,
поштовий індекс 01220

Данченко Ірини Юріївни,
яка проживає за адресою: вул. К.Маркса, буд. 143-а, кв. 12,
м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____

Клопотання
про помилування

28 травня 2003 року _____________ міськрайонний суд _____________області визнав мого сина Данченко Костянтина Ігоревича винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. З ст. 185 КК України і призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на чотири роки.
Призначене покарання син відбуває у _____________ виправній колонії №67 с. _____________ _____________ району _____________області.
Переконливо прошу Вас помилувати мого сина, повністю звільнивши його від подальшого відбування покарання або замінити йому невідбуту частину покарання більш м’яким покаранням з наступних підстав.
До засудження Костянтин проживав разом зі мною і навчався у _____________ хіміко-технологічному коледж. За місцем навчання і проживання він характеризувався позитивно.
У липні 2002 року я втратила роботу, у зв’язку з чим матеріальний стан моєї сім’ї значно погіршився.
Це спонукало мого сина до вчинення злочину.
Одразу після затримання Костянтин усвідомив здійснене, повністю визнавав себе винним і дав правдиві показання у справі.
За місцем відбування покарання мій син характеризується позитивно і порушень режиму утримання не допускає.
В останній час він працює у промисловій зоні колонії токарем. За сумлінне ставлення до праці і гарну поведінку його неодноразово заохочували.
У Костянтина погане здоров’я. Він страждає на захворювання серця та виразку дванадцятипалої кишки.
Я також страждаю багатьма хронічними захворюваннями, що підтверджується доданою до клопотання довідкою і в період їх загострення потребую сторонньої допомоги.
Костянтин щиро розкаявся у скоєному злочині і встав на шлях виправлення. Ніякої небезпеки для суспільства він не представляє.
На підставі викладеного й у відповідності з п. 27 ст.106 Конституції України, п. п. 2, 3 Положення про порядок здійснення помилування

прошу:

помилувати мого сина Данченко Костянтина Ігоревича, повністю звільнивши його від подальшого відбування покарання або замінити невідбуту ним частину покарання більш м’яким покаранням.

Додатки:

1. Копія вироку.
2. Довідки про стан здоров’я.
3. Довідка з місця проживання.

„_____"____________200_р. _______________Данченко І.Ю.

 
Образцы документов » Документы » уголовное » Клопотання про полилування (Зразок клопотання)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Новотроицкий район
  • Каланчакский район
  • Чаплинский район
  • Block title
    Херсон
    Block title
    Copyright MyCorp © 2024 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz